Конкурси за работа

Управител

Обява № 099N
Валидна до
Позиция Управител
Кратко описание на фирмата Нашият клиент е част от известна международна компания, развиваща дейност в сферата на производството и търговията с облекла, с богата традиция, качество и разпознаване на марката и с доказани бизнес резултати в своята дългогодишна история. Фирмата възлага поръчки за изработка на облекла в производствени предприятия в страната. Облеклата се доставят за голяма търговска верига в Германия. За бъдещото развитие на своята дейност в България фирмата търси опитен високо мотивиран професионалист за позиция: Управител
Изисквания
  • Висше образование (предимство са специалностите Мениджмънт, Логистика или Бизнес Администрация);
  • Опит на управленска позиция – мин. 5г.
  • Управленски опит в сферата на продажби и логистика е предимство
  • Отлични организационни и лидерски качества
  • Мотивираност, инициативност, комуникативност
  • Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Отлична компютърна грамотност
Отговорности
  • Прилага бизнес стратегията на компанията в България в съответствие и координация с Централата на компанията
  • Осъществява управление и контрол на цялостната дейност на фирмата
  • в съответствие с изискванията на Българското законодателство и решенията на едноличния собственик
  • Изготвя и въвежда подробен бизнес план
  • Осигурява ефективното взаимодействие между различните звена и отдели във фирмата
  • Осъществява финансов контрол, изготвя отчети за дейността и докладва на Ръководството
  • Съдейства и контролира спазването на корпоративните изисквания за социална отговорност, условия на труд и екологични норми в предприятията - подизпълнители
Условия Фирмата предлага: Много добра възможност за професионално реализация и развитие като част от мениджърския екип на компанията. Много добро заплащане, бонуси обвързани с цялостните разултати на компанията.