Конкурси за работа

Сътрудник в данъчен отдел

Обява № 021N
Валидна до
Позиция Сътрудник в данъчен отдел

За наш клиент, водеща българска консултантска фирма, предлагаща услуги в областта на одита, корпоративните финанси, данъците, счетоводството и HR администрирането търсим търсим Сътрудник в данъчен отдел.

Изисквания

Средно/висше образование - предимство с математическа насоченост;
Професионален опит в търсената област не се изисква;
Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо;
Компютърна грамотност – умения за работа с MS Office (Excel/Word, Power Point);
Желание за обучение и развитие чрез подпомагане на консултантския екип при работата му по проекти и предоставянето на консултации в областта на данъците и социалното осигуряване;
Комуникативност , умение за работа в екип, аналитично мислене, внимание към детайла, добри математически способности;

Отговорности

Aдминистративно подпомагане на професионалния екип от консултанти, работещи в отдела;
Преводи от и на английски език;
Проучване на данъчната нормативна уредба и практика по конкретни казуси и изготвяне на кратки писмени становища;
Обработка и класиране на документи и работни материали;
Извършване на справки в различни ведомства (министерства, комисии, държавни агенции, данъчни органи и други институции);
Внасяне и получаване на документи в/ от данъчните и съдебни органи и други публични институции;
Техническо оформяне на презентации и учебни материали;
Организация на вътрешни и външни обучения / участие в избор на място, наем на зала, разпращане на покани до потенциални участници, комуникация с лектори и други свързани с организацията дейности;

Условия

Динамична работа в утвърдена и стабилна компания;
Възможности за обучение и развитие в компания с изградени стандарти и корпоративни ценности;
Отлично възнаграждение;
Социален пакет включващ здравно осигуряване, ваучери за храна, индивидуални годишни бонуси на база ефективно и качествено изпълнение и др.
Офис в центъра на София;