Конкурси за работа

Организатор туризъм

Обява № 081K
Валидна до
Позиция Организатор туризъм

Нашият клиент е българска туристическа агенция работеща в сферата на outgoing туризма. Разчитайки на висок професионализъм и мотивиран и отдаден екип, компанията се е наложила като разпознаваема марка, отличаваща се с креативност, качество и коректност.

Изисквания

Ако Вие сте:

С опит на подобна позиция в туроператорска или туристическа агенция
Справяте се безпроблемно в работата с основния пакет на Microsoft Office и резервационните системи
Пътуванията са Вашата страст
Лъчезарен, позитивен и общителен
Организиран и прецизен колега, приятел, партньор
Пълен с енергия и мотивация за постигане на резултати в работата
Изпълнен с желание и търпение за работа с клиенти и контрагенти

Отговорности

Какво ще очаква компанията от Вас?

Да участвате в създаването и предлагането на туристически програми, пакети и услуги предимно за европейски дестинации
Да отговаряте за цялостната организация на индивидуални и организирани туристически пътувания /документация, хотелски резервации, транспортни и други услуги, включени в офертите на агенцията/
Да създавате и поддържате добри бизнес отношения с партньори и контрагенти на агенцията
Да общувате с клиенти на място в офиса или по телефона
Да работите с желание и страст, да обичате това, което правите

Условия

Защо да кандидатствате?

Ще имате възможност да работите в компания, която стимулира иновативността, идеите , личната свобода и възможността за взимане на самостоятелни решения.
Ще имате възможност да изявявайте своите способности, а личният ви принос ще бъде забелязан и възнаграден.
Ще можете да разчитате на сигурност и дългосрочна перспектива за работа и развитие
Ще работите в приятелска среда, в която екипната работа се цени и насърчава
Ще получавате мотивиращо възнаграждение за работата си