Настройчик на металообработващи машини със CNC управление - гр. Чирпан

Обява № 026S
Позиция Настройчик на металообработващи машини със CNC управление - гр. Чирпан

Нашият клиент „Бъдещност“ АД , гр. Чирпан е утвърдено и динамично развиващо се предприятие за проектиране, производство и продажби на хидравлични разпределители и компоненти с над 100г. история. Над 80% от продукцията на предприятието се изнася извън страната. Фирмата доставя хидравлично оборудване в Европа, Южна и Северна Америка, Близкия Изток, Австралия и Нова Зеландия. Във връзка с интензивното развитие на производството и износа компанията търси " НАСТРОЙЧИК НА МЕТАЛООБРАБОТВАЩИ МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ЛЕЯРСКА ЕКИПИРОВКА ".

Предложението е валидно за кандидати от цялата страна, като се предлага съдействие и поемане на разходи за преместване.

Изисквания

•Средно специално техническо образование / Висше техническо образование
•Компютърна грамотност (МS Office)
•CAD , CAM е предимство
• Познаване на изискванията за контрол на измервателните средства
•Умения за работа с измервателни уреди
• •Опит машини с CNC управление Fanuc , Siemens , Mazatrol , AGIE е предимство
•Опит в работа с техническа документация

Отговорности

Настройване и програмиране на специализирани цифрови машини със CNC управление за изработване на нестандартна инструментална екипировка и приспособления за механична обработка;
Настройване и работа с универсални металорежещи машини (универсален струг/ универсална фреза/;
Работа с контролно-измервателна техника и разчитане на чертежи;

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие във стабилна , водеща в своя бранш компания. Работа с високотехнологична нова техника. Отлична работна атмосфера и условия на труд. Много добро възнаграждение, съответстващо на отговорностите на позицията и социален пакет, който включва поемане на транспортни и квартирни разходи.Възможност за израстване.