Мениджър продажби на метали и метални изделия- вътрешен пазар

Обява № 045N
Позиция Мениджър продажби на метали и метални изделия- вътрешен пазар

Нашият клиент „Балкан стийл инжинеринг" ООД е дружество с основен предмет на дейност търговия със стомана и стоманени изделия, студена обработка на метали, производство на метални профили за сухо строителство и изолационни панели.
Търговските и производствени дейности на компанията са организирани в три самостоятелни бази - търговски център, метален сервизен център и арматурен двор, разположени на територията на кв. Казичене, гр.София
Във връзка с разширяване на клиентската мрежа в страната търсим ключови специалист за позицията МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ.

Изисквания

Висше икономическо/техническо;
Опит и умения за продажби;
Опит на подобна позиция в бранша е предимство;
Владеене на английски език на работно ниво е предимство;
Компютърни умения - MS Office;
Шофьорска книжна и възможност за пътуване в страната;

Отговорности

Планира , организира и развива стратегията за продажби;
Води търговски преговори, сключва договори;
Планира, организира и реализира дейности за привличането на нови клиенти;
Поддържа и развива клиентската база данни, поддържа дългосрочни отношения с клиентите на базата на коректност и партньорство;
Изготвя периодични справки и отчети за продажби;

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в високотехнологична производствена компания.
Много добри условия за работа, много добро стартово възнаграждение, съответстващо на нивото на позицията в компанията.