Конкурси за работа

Мениджър продажби - магазинна мрежа

Обява № 030К
Валидна до
Позиция Мениджър продажби - магазинна мрежа

Нашият клиент е най-голямата българска марка за мъжки облекла, водещ моден бранд с над 25 годишна история в България, обявен за топбранд на 2012-2013 година. Мрежата за продажба на дребно на компанията обхваща над 20 магазина в цялата страна.

Във връзка с реализирането на търговската си стратегия компанията търси Мениджър продажби, който ще отговаря, контролира и съдейства за постигане целите за продажби на търговския екип в магазинната мрежа.

Изисквания

Опит в управлението и развитието на търговски екип – планиране и организиране на работата на екипа, обучение и мотивация, управление чрез целеполагане
Търговски и мениджърски опит на ритейл пазар – минимум 3 години
Познаване на модния пазар или пазара с премиум стоки е предимство;
Амбиция и ориентация към постигане на резултати;
Отлични комуникативни умения и умения за управление на екипи;
Добро ниво на владеене на английски език.
Компютърни умения - MS Office;
Шофьорска книжна и възможност за пътуване в страната

Отговорности

Управление, мотивиране, обучение и развиване на търговския екип на компанията ( управители на магазини и търговски консултанти)
Прилагане и контрол на спазването на концепции и принципи за управление на ритейл бизнес
Планиране, анализ и управление на финансовите показатели за поверените магазини
Дефиниране и прилагане на подходящи мерки за постигане на поставените търговски цели
Активно търсене на нови възможности за разширяване на пазара на компанията
Следене развитието на конкуренцията, идентифициране на нови бизнес възможности, анализ на тенденциите на пазара и посоките за развитие и предлагане на решения.

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент.
Много добро възнаграждение
Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера.
Служебен автомобил, компютър, телефон