Конкурси за работа

Визуален Мърчандайзер

Обява № 031К
Валидна до
Позиция Визуален Мърчандайзер

Нашият клиент е най-голямата българска марка за мъжки облекла, водещ моден бранд с над 25 годишна история в България, обявен за топбранд на 2012-2013 година. Мрежата за продажба на дребно на компанията обхваща над 20 магазина в цялата страна.

Във връзка с развитието си, компанията търси Визуален мърчайдайзер, който да създава презентация и атмосфера с високо художествено, естетическо и емоционално влияние върху поведението на потребителите.

Изисквания

Висше образование в областта на моден или интериорен дизайн ще се счита за предимство
Опит в сферата на VM минимум 1 година и умения за създаване на мърчандайзингова концепция
Опит в областта на модата е предимство
Интерес към новите тенденции в развитието на ритейла и визуалния мърчандайзинг
Творческа нагласа, въображение и любов към модата
Добро ниво на владеене на английски език.
Компютърни умения - MS Office;
Шофьорска книжна и възможност за пътуване в страната

Отговорности

Отговаря за аранжирането, декорирането и подреждането на витрините на магазините на компанията, по начин позволяващ да се подобри общата визия на магазина.
Изготвя бюджет за декориране
Предлага цялостни концепции
Запознат е и прилага най- добрите практики в областта на визуалния мърчандайзинг с цел постигане на безупречна визия и високи продажби
Отлично познава продуктовия асортимент на магазина
Дава решения, свързани с интериора, цветовете, осветлението и други подобни елементи, които могат да допринесат за формиране на добрата визия на магазина.
Дава предложения и решения за подобряването на цялостната презентация на магазина и стоките в него по начин, който въздейства на потенциалните клиенти и повишава мотивацията им да купуват.
Съдейства за създаването и поддържането на атмосфера в търговския обект, която да привлече и мотивира клиентите да купуват

Условия

Възможност за професионална реализация и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент.
Много добро възнаграждение
Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера.