Конкурси за работа

Асистент финанси - корпоративни и индивидуални данъци

Обява № 021N
Позиция Асистент финанси - корпоративни и индивидуални данъци

Водеща компания, предлагаща специализирани одиторски услуги , данъчни консултации и услуги, консултации в областта на корпоративните финанси, на търговското право, валутното, трудовото и осигурително законодателство за български и чуждестранни фирми , работещи в различни сектори на икономиката.

Изисквания

Висше образование - предимство е финанси и счетоводство;
Трудов опит в областта не се изисква;
Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо;
Умения за работа с MS Office (Excel/Word, Power Point);
Комуникативност , умение за работа в екип, аналитично мислене, внимание към детайла, добри математически способности;

Отговорности

Подпомага екипа от експерти по корпоративни и индувидуални данъци, работещи в отдела;
Извършва преводи от и на английски език за чуждестранните клиенти;
Проучва данъчната нормативна уредба и практика по конкретни казуси, изготвя на кратки писмени становища;
Обработва и класира документи и работни материали;
Извършва справки в различни ведомства (министерства, комисии, държавни агенции, данъчни органи и други институции);
Внася и получава документи в/ от данъчните и съдебни органи и други публични институции;
Организира вътрешни и външни обучения / участие в избор на място, наем на зала, разпращане на покани до потенциални участници, комуникация с лектори и други свързани с организацията дейности;

Условия

Изключителна възможност за обучение и развитие в компания с изградени стандарти и корпоративни ценности;
Отлично възнаграждение;
Социален пакет включващ здравно осигуряване, ваучери за храна, индивидуални годишни бонуси;
Офис в центъра на София;