Конкурси за работа

Асистент външна търговия

Обява № 002S
Валидна до
Позиция Асистент външна търговия

Нашият клиент е иновативна производствена компания в сферата на хранително-вкусовата промишленост. Основната дейност е производство и износ на здравословни и фитнес храни. Компанията разполага със собствена производствена линия за висококачествени зърнени барове, сурови десерти и протеинови барове.

Изисквания

Висше образование;
Професионален опит на сходна позиция - минимум 2 години;
Много добро ниво на владеене на английски език писмено и говоримо;
Отлична компютърна грамотност;
Адаптивност и отлични комуникативни умения за работа с клиенти и колеги;

Отговорности

Отговаря на запитвания и води бизнес кореспонденция;
Приема, обработва и проследява клиентски поръчки;
Поддържа добри търговски отношения със съществуващите клиенти;
Асистира и подпомага търговец “Външни пазари” по време на целия процес на договаряне

Условия

Стабилност и дългосрочна заетост; Добро стартово възнаграждение. Възможност за изява в компания с международна дейност. Работа в мaлък и сплотен екип.